VİDEOLAR

VİDEOLAR

     

10 Soru »

 1. merhaba,

  gitar dersi almak istiyorum. yaşım 36
  haftada kaç saat hangi günler dersiniz var? dersler bire bir mi? grup mu?
  fiyatlarınız nedir?

  bilgi için şimdiden teşekkürler

 2. salsa ya da cha cha dersi almak istiyorum fiyat ve saatler konusunda dönüş yapabilirseniz sevinirim

 3. merhaba 7 yaşında kızım var.dans bölümünüze göndermek istiyorum neler yapabilirim acaba,kurslarınızda belirli bir ücret varmı?

 4. 15 yasındaym elektro dans kurslarınız varmı ?

 5. Merhabalar,oglum 5 yas 6 aylik.sabah ilk isi resim yapmak.yetenegi varsa gelistirmek istiyorum.ders ucreti ve hafta sonu programinizi ogrenmek istiyorum.

 6. iyi çalışmalar
  Ben çekmeköyde oturuyorum 36 yaşımdayım hep bir müzik aleti çalabilme merakı olmuştur içimde ve ud dersi almak istiyorum.Tanıtımlarınızda haftada 1 saat kurs verildiğini belirtmişsiniz böylesi zor bir eğitim için yeterlimidir. Kurs fiyatı nedir? Teşekkür edrim.

 7. 11 yaşındaki oğlum için bağlama kursu almak istiyorum teklifinizi e-mail adresime bekliyorum iyi çalışmalar

 8. Seramik kursunuz hakkında detaylı bilgi almak istiyorum. Başlangıç seviyesinde yazılmak istiyorum. Kurs şu an açık mıdır ve istediğim zaman yazılabilir miyim? Kurs ücreti nedir? Kadıköy olarak geçiyor ancak iletişim adresiniz B.Çekmece gözüküyor, yeriniz kadıköyde değil mi?

 9. 11 yaşindayım ve bale veya dans kursuna gitmek istiyorum

 10. birebir ders fiatları öğrenmek istiyorum (ney) çayırovada ikamet etmekteyim bağlama,kemençe,ve org icra etmekteyim piyasada müzisyenim ve 7 aydır ney, le ilgileniyorum ne kadar sürede ortalama birşeyler çıkarabilirim? yani bir müzisyen olarak iyide nota bilgisine sahibim nazari bilgimde ortalamanın üzerinde.. teşekkürler şimdiden..

Bize Sorun »

Lutfen mesajinizin anlasilir olmasina ozen gosteriniz.